Star Wars: Nikdy nenatočená epizoda na obrázcích. Uniklé koncepty ukazují Palpatinova mistra

Datum vydání 20. 1. 2020Shlédnutí 18 966×Sdílení článku87Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Před několika dny jsme pro vás shrnuli alternativní děj deváté epizody Star Wars, který údajně pocházel z nikdy nenatočeného náčrtu scénáře. Ten měl vzniknout ještě v době, kdy na produkci dohlížel původní režisér Colin Trevorrow  . Uniklé koncepty zveřejněné na sociálních sítích nyní tento alternativní příběh Vzestupu Skywalkera 64 % zdánlivě potvrzují.

Aktualizace: Z tweetu režiséra Colina Trevorrowa vyplývá, že koncepty nezobrazují tu verzi příběhu, na které pracoval. Následuje původní text zprávy.

Na jednom obrázku se totiž Rey ohání novou zbraní se dvěma laserovými čepelemi, která zjevně vznikla ze zbytků její hole a světelného meče Skywalkerů. Na jiné fotce se pak Kylo Ren setkává se zvláštním mimozemšťanem, který zhruba odpovídá popisu Tora Valuma, údajného Palpatinova učitele.

Jiné zveřejněné koncepty ale ukazují podle všeho scény, které už vznikaly pod taktovkou J. J. Abramse  . Některé obrázky totiž ukazují Kyla Rena s opravenou maskou a další motivy, které podle všeho do příběhu pronikly až později.

Alternativní verzi deváté epizody jsme pro vás shrnuli zde:

Star Wars: Devátá epizoda, kterou nikdy neuvidíme. Scénář z dob Colina Trevorrowa unikl na internet

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023