Jude Law prozradil, jak mu J. K. Rowling 3 hodiny vyprávěla tajemství Brumbálovy historie

21. 1. 2020 3 767×64 světlý/tmavý vzhled

Někdy je pro herce opravdu těžké pochopit, jak mají vlastně svou roli hrát, když jediné, co mají po ruce je scénář s poznámkami a režisér s nějakou vizí. Aby herci pochopili, jak se daná postava cítí, tak si často vymýšlejí vlastní příběhy, které jim ji dotvářejí.

V případě Albuse Brumbála ale nemusel Jude Law   nic takového dělat, naopak mu J. K. Rowling   vše dodala téměř na stříbrném podnose.

Jedním z nejkrásnějších momentů příprav byla práce s J. K. Rowling. Strávil jsem s ní odpoledne, kdy mi představila kompletní historii postavy. Pamatuji si, jak přišla a dala si čaj. Měla na sobě neuvěřitelné jehly. Řekla 'ok, pokud ti to nebude vadit, tak se postavím.'

A tak se postavila a skoro tři hodiny jen mluvila a chodila sem a tam. Já tam jen seděl, dělal si poznámky a užíval se tento úžasný náhled do nitra postavy, náhled, který zatím neměl moc prostoru v posledním snímku. Příští rok ale bude další kapitola a tam toho je mnohem více.

Mimo informace o luxusní přednášce zde máme také další potvrzení toho, že Brumbál se ve třetím díle Fantastických zvířat dočká většího prostoru. 

Dokáží Fantastická zvířata vystoupit ze stínů a dodat nám svět čar a kouzel tak, jak ho milujeme?

Po mnoha odkladech to navíc vypadá, že natáčení bude zahájeno v průběhu příštích pár měsíců. Do kin by měl snímek zavítat v listopadu 2021.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: