Dorazil nový trailer pro Sabrinina děsivá dobrodružství. Stane se Sabrina královnou pekel?

Datum vydání 22. 1. 2020Shlédnutí 2 721×Sdílení článku67Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Už pozítří se můžete těšit na další část Sabrininých děsivých dobrodružství 76 %. I díky tomu se tedy můžete podívat na poslední trailer, který nás nechává nahlédnout na to, co nás vlastně čeká tentokrát.

Ze závěru druhé části víme, že se Sabrina nehodlá jen tak vzdát svého milého, její moc jí ale poskytuje zajímavé způsoby řešení této prekérní situace. Jak totiž můžeme vidět v traileru, tak Lucifer se nejspíš dostal ze svého vězení, nebo z něj byl úmyslně vypuštěn. To nejzajímavější ale je, že Sabrina pravděpodobně naplní svůj osud, jen asi ne v tom duchu, v jakém by si to přál pán pekel.

Druhá řada se totiž točila hlavně kolem proroctví a jejího usednutí na trůn po boku Lucifera, nyní to ale vypadá, že se na něj dostane sama. A jak ji známe, tak vedle sebe rozhodně nepustí někoho, kdo by se ji snažil nějak ovlivnit.

Netflix vydal trailer třetí části Sabrininých děsivých dobrodružství. Kdy dorazíme k branám pekla?

Na spekulace máme už jen pár dní, což je na druhou stranu dobře, protože nemusíme alespoň čekat nijak dlouho. Třetí část opět dodá jen polovinu příběhu, který bude dokončen s tou čtvrtou.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *