Star Wars: Trailer ukázal, že v Klonových válkách se nejspíš objeví jedna postava z Povstalců

Datum vydání 27. 1. 2020Shlédnutí 2 707×Sdílení článku47Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Animovaný seriál z období Klonových válek 77 % se už za necelý měsíc dočká své závěrečné řady, která by měla zodpovědět celkem velké množství otázek a uzavřít několik otevřených konců. Zároveň ale nejspíš nabídne i prolnutí s další sérií z dílny Dava Filoniho  .

V nejnovějším traileru totiž můžeme vidět hologram dvou postav, co se až nápaditě podobají Kananovi a jeho mistryni Depě Billabě. Na obrázku se nacházejí vpravo nahoře. Oficiálně tato zpráva zatím potvrzena nebylo a je navíc dost možné, že je uvidíme pouze skrze tento jeden záběr, nabízí se ale také další možnosti.

Blížící se závěrečná řada by nám totiž měla znovu ukázat Rozkaz 66, a to z pohledu, jaký jsme nemohli vidět v rámci Pomsty Sithů 87 %. Seriál Star Wars: Povstalci 67 % nám nabídl několik málo okamžiků, kdy Kanan Jarrus zavzpomínal na dobu, kdy ještě nosil jméno Caleb Dume, a jak přežil onen osudný den díky oběti jeho mistryně.

Star Wars: Co přinese finální série Klonových válek? Víme, na které příběhy se můžeme těšit

Jestli opravdu spatříme poslední chvíle Depy Billaby je zatím jen otázkou, odpovědi na ní se ale dočkáme už 21. února, kdy dorazí první epizoda 7. série. Celkem uvidíme 12 dílů.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *