Producentka Zaklínače se podělila o své nejoblíbenější vystřižené scény. Čím nás láká k druhé řadě?

Datum vydání 29. 1. 2020Shlédnutí 16 840×Názory k tématu1Sdílení článku98Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Každý seriál i film se potýká s jedním a tím samým problémem, vystřiženými scénami. Na mnohé záběry prostě není místo, a tak se následně dozvídáme, co by mohlo být, kdyby. Scénáristka a producentka Zaklínače 80 %, Lauren S. Hissrich   prozradila portálu Pure Fandom, jaké z nepoužitých záběrů by nejraději zachovala.

V rámci rozhovoru vytyčila především dvě scény, jedna z nich se týkala přátelství mezi čarodějkami na škole v Aretuze. Druhá by nás pak zavedla k prvnímu setkání mezi Yennefer a Triss.

Měli jsme krásnou scénu pro třetí epizodu, kde Yennefer, Fringilla a Sabrina probírají, jak se cítí ohledně svých proměn a dívají zpět do minulosti... šlo o tak nádhernou ukázku přátelství mezi ženami a zároveň by to pomohlo trochu zakořenit Fringillu před jejím odchodem do Nilfgaardu.

Natočili jsme také scénu, kde Yen potká velmi mladou Triss, která akorát dorazila do Aretuzy. Tato scéna měla ukázat, jak daleko Yennefer došla za ta léta v Aretuze a také vytvořit mentorský vztah mezi těmito čarodějkami. Když se podívám na to, co nás čeká v druhé sérii, tak si stále přeji, abychom tyto scény zachovali. I tak jsem ale hrdá na to, co jsme dokázali.

Mimo vzpomínání na to, co jsme bohužel nemohli vidět se ale Lauren dostala i k tomu, co nás čeká v rámci další řady. Dle jejích slov bychom se měli dočkat několika nových monster, dalších magických kousků a neočekávaných spojenectví mezi našimi oblíbenými postavami.

Zaklínač: Chcete prozkoumat historii Kontinentu a jeho postav? Mapa od tvůrců seriálu vám to umožní

Uvidíme, jak se to celé vyvrbí, momentálně nám nezbývá nic jiného, než čekat na další informace, protože druhá série nejspíš dorazí až v průběhu roku 2021.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023