Vypadá to, že Smrtonosná zbraň 5 přece jen dorazí. Měla by být plná emocí a velmi temná

29. 1. 2020 2 332×1162 světlý/tmavý vzhled

Většina filmových sérií se hýbe kupředu jak na běžícím páse a chrlí do světa jeden díl za druhým. U některých ale čekáme už nějaký ten pátek a u mnohých jsme už snad i zapomněli na to, že bychom mohli někdy vidět pokračování. Nedávno jsme se dočkali špetky naděje ohledně Lovců pokladů, Mizerové stále válí v kinech a zdá se, že i Smrtonosná zbraň by mohla zavítat zpět mezi živé.

Je tomu už téměř 22 let od doby, kdy si čtvrtý díl užíval třpytu stříbrných pláten a nyní se objevují zprávy, že bychom se přece jen mohli dočkat závěrečného kousku s původním obsazením. Alespoň to trvdil producent Dan Lin   portálu THR.

Snažíme se vytvořit poslední Smrtonosnou zbraň. A Dick Donner se vrací. Původní obsazení se vrací. A je to prostě skvělé. Samotný příběh je pro něj velmi osobní. Mel a Danny jsou připraveni a tak zbývá už jen scénář.

Skoro to až vypadá, že zažíváme lehkou vlnu nostalgie, Disney reinkarnuje své animované filmy a dávné série se vracejí zpět na plátna. Je otázkou, kam tento trend povede, ale je také nutno podotknout, že i mezi režiséry se začínají objevovat názory, že potřebujeme více nových příběhů.

Třetí díl Lovců pokladů vstupuje do předprodukce. Scénárista je na palubě

Jak to dopadne v případě Smrtonosné zbraně je zatím jen ve hvězdách, film Mizerové navždy 80 % se ale stal trhákem, tak proč by tomu nemohlo být stejně i s Melem Gibsonem   v hlavní roli.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: