Batman: Colin Farrell popsal scénář třemi slovy. Uvidíme ve filmu postavu Two-Face?

Datum vydání 29. 1. 2020Shlédnutí 6 106×Názory k tématu2Sdílení článku100Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Včera bylo zahájeno natáčení vcelku očekávaného filmu z rukou Matta Reevese  . Ačkoliv víme celkem dost o tom, koho všeho v Batmanovi   uvidíme, tak z příběhového hlediska jsme zahaleni pravou gothamskou nocí.

Alespoň lehce nám to ale osvětlil Colin Farrell  , když se k filmu vyjádřil v rámci pořadu Jimmy Kimmel Live. Colina uvidíme jako Penguina. 

Stále jsme s Mattem Reevesem v procesu mluvení, jde o režiséra, co napsal scénář. Napsal ho opravdu nádherně, temně a citlivě.

Temnotu od Batmana tak nějak očekáváme, je ale otázkou, jestli půjde o temnotu ve stylu Temného rytíře 90 %, nebo naopak filmu Batman vs Superman 62 %. To samé lze pak říct i o zbylých dvou slovech.

Další zpráva přišla ohledně role Petera Sarsgaarda  , kde to původně vypadalo, že bude hrát Two-Face. Jeho postava se nakonec bude jmenovat Gil Colson a půjde o okresního návladního. Stejnou roli zastává v komiksech i Harvey Dent, který se následně stane právě ikonickým padouchem. Je ale otázkou, jakým způsobem s příběhem a postavami naloží v tomto případě.

Batman s Robertem Pattinsonem v hlavní roli zahájil natáčení. Máme i první fotografii ze scény.

Je ale možné, že jde o postavu inspirovanou animovanou sérií Batmana 82 %, kde se objevuje Gil Mason, postava podobného postavení, co se spolčila s Two-Facem. Už ve snímku Temný rytíř povstal 86 % jsme totiž mohli vidět Johna Daggetta, tedy variantu Rolanda Daggetta.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023