Duně uniklo logo na internet, film prý snese srovnání se Star Wars a s Pánem prstenů

30. 1. 2020 9 306×122 světlý/tmavý vzhled

Studio Warner Bros. sice dosud neplánovalo zveřejnit oficiální logo nadcházejícího snímku Duna   online, fotky z nedávného představení filmu ve Francii však unikly na internet bez jeho vědomí. Z Redditu se sice obrázky ještě podařilo smazat, v době psaní tohoto článku však již kolovaly různě po sociálních sítích.

Někteří šťastlivci už také viděli některé scény z filmu a vesměs na ně pějí chvály. Spisovatel Brian Clement své nadšené tweety sice později smazal (dost možná na přání tajnůstkářského studia), na serveru Movieweb se ale zachovaly. Díky nim jsme se o Duně aspoň něco málo dozvěděli.

Podle Clementa bude mít Duna na lidi podobný vliv, jako kdysi úplně první Star Wars či kultovní trilogie Pán prstenů. Leckomu prý nejspíš při sledování naskáče husí kůže a může dojít i na slzy. Režisérovi Denisovi Villeneuvemu   se prý dost možná podařilo natočit nenatočitelné.

Filmový Pán prstenů měl mít zprvu jen dva díly. Neviděli bychom Lórien, Saruman by byl vykoupen

My prostí smrtelníci si každopádně zatím musíme počkat na fotky a trailery, popřípadě na premiéru. Duna dorazí do českých a slovenských kin 17. prosince letošního roku.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: