Star Wars: Jak mohl vypadat zrušený seriál Underworld z rukou George Lucase? Uniklo 5 minut záběrů

1. 2. 2020 6 047×152 světlý/tmavý vzhled

Předaleká galaxie skrývá mnohá tajemství a jednomu z nich se podařilo proniknout na světlo světa, když se objevila testovací scéna seriálu pod taktovkou George Lucase  . Toto dílo se mělo jmenovat Star Wars: Underworld   a mělo jít o seriál zasazený do doby mezi Epizodami III a IV.

Tyto záběry vznikly za účelem kalkulace toho, kolik by stálo natočit samotnou sérii, a jak by vlastně vše vypadalo, i proto obsahuje speciální efekty v téměř plném rozsahu. Herecké výkony by ale byly ještě předmětem změn, takže je potřeba celé video brát opravdu jen jako testovací kus.

George Lucas pak v roce 2011 prozradil, že mají natočeno zhruba 50 hodin, největším problémem byla ale cena, kterou bylo potřeba snížit na desetinu. Cílová částka na jeden hodinový díl se pohybovala kolem $50 milionů, což je i tak neuvěřitelná suma v televizní produkci.

Adam Driver se na okamžik vrátil do světa Star Wars, aby se podíval, co dělají jeho zaměstnanci

Zatím toto dílo leží jen v šuplíku někde uvnitř studia Lucasfilm a s největší pravděpodobností se na něj už nikdy nepřestane prášit. Je ale příjemné vidět, jak velké vize George Lucas se svým světem měl, protože existuje 50 scénářů a celkově chtěl natočit 100 epizod - 4 řady po 25 dílech.

Je ale možné, že některé scény z něj budou přetvořeny, nebo mohou sloužit jako inspirace pro chystaný seriál o Obi-Wanovi, protože i tato postava měla v tomto seriálu figurovat.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: