Netflix vytvoří hranou adaptaci anime a mangy One Piece. Jaká další anime jsou ještě na seznamu?

4. 2. 2020 3 208×35 světlý/tmavý vzhled

Hrané adaptace oblíbených anime sérií se poslední dobou šíří jako požár a tak se není čemu divit, že i jedno z těch největších se dočká té své. Netflix totiž oznámil, že zpracuje hraný seriál One Piece o deseti dílech.

Tisková zpráva Netflixu říká, že za tímto počinem bude stát Tomorrow Studios a vydavatel Shueisha. Ani zdaleka ale nejde o jediné anime či mangu, které se dříve nebo poději dočká své hrané adaptace, na seznamu je v tuto chvíli více jak tucet projektů.

Své desetidílné adaptace by se měl dočkat i Kovboj Bebop 86 %, který je ale momentálně pozastaven. U Gundama 83 % se pracuje na scénáři a stejně tak tomu je u Kimi no na wa (Your Name) 85 %, pokračování Death Notu 49 % a Naruta 75 %.

Natáčení započalo například ještě u Akiry 82 %, Robotech   by měl mít hotový scénář a v podobné fázi najdeme i Attack on Titan 85 % nebo Sword Art Online 80 %. Nějaký pátek se pak šušká ještě o Voltronovi 73 %, Star Blazers 63 % či Fullmetal Alchemist 87 %, jak to ale dopadne je nejspíš jen ve hvězdách.

Zaklínač se na Netflixu objeví i v animované podobě. Jakou noční můru vlka uvidíme?

Opravdu povedených hraných adaptací anime či mangy se zatím moc neobjevilo a asi nejlepší je prozatím Alita: Bojový anděl 75 %.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: