Star Wars: Stále existuje naděje pro závěr trilogie podle Colina Trevorrowa. Jak může vzniknout?

Datum vydání 4. 2. 2020Shlédnutí 5 520×Sdílení článku63Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Když se do světa dostaly koncepty Epizody IX podle Colina Trevorrowa  , tak mnozí fanoušci zaplakali a svět by možná byl trochu příjemnějším místem, kdybychom o nich vůbec nevěděli. Z toho, co jsme měli možnost zahlédnout to totiž vypadá jako přesně to, co by mohlo představovat opravdu zajímavé zakončení této ságy. Není ale všem dnům konec, fanoušci stále mohou snít a vlastně existuje i způsob, jak přivést Duel of the Fates k životu.

Ve filmové podobě se ho s největší pravděpodobností nikdy nedočkáme a stejně tak tomu je i v jakékoliv jiné pohyblivé formě. Komiksy jsou ale médiem, které s oblibou dává vzniknout příběhům, co by jinak nemohly být, viz třeba nedávno vydaná manga Luka Skywalkera.

Oficiálním kánonem to sice nebude, ale aspoň bychom mohli spatřit celý tento příběh. Navíc by nešlo o první takový počin, protože Dark Horse Comics vydalo v letech 2013 a 2014 mini sérii, která zpracovala původní scénář Star Wars. Ten nám ukázal příběh Luka Skywalkera a jeho padawana Annikina Starkillera.

Star Wars: Luke Skywalker se dočkal své vlastní mangy, která ho vykresluje z trochu jiného úhlu

Stále tedy existuje naděje, že se v nějaké formě dočkáme Colinovy verze příběhu, Disney by na tom mohlo vydělat a fanoušci dostat alespoň kousek toho, po čem touží. A pokud by se jim to náhodou nelíbilo, tak na to rychle zapomenou a vrátí se k původní verzi.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *