Marvel: Loki se má odehrávat po Endgame, Vision mohl zastavit srdce Corvuse Glaiva

4. 2. 2020 7 514×70 světlý/tmavý vzhled

Po prvních záběrech z blížícího se seriálu Loki   jsme se dočkali oficiální synopse. Ta odhalila vlastně jen jednu novou informaci, zato však poměrně podstatnou: příběh se má odehrávat po událostech Avengers: Endgame 84 %. Bůh klamu přitom původně zemřel v Infinity War 86 %, načež loni vytvořil alternativní časovou linku krádeží Teseraktu.

Už dlouho nicméně víme, že bude Loki ve svém seriálu nějak cestovat časem (nově to potvrdil producent). Už loni v létě ale leccos naznačil koncept, na němž plakát láká lidi ke zhlédnutí nových Čelistí 84 % – tedy filmu, který do kin dorazil už v roce 1975. V záběrech, které jsme vám ukázali včera, zase bůh klamu nosí tričko s logem TVA. Tato organizace se přitom v komiksech stará o časovou linii vesmíru.

Logan, Avengers, Deadpool i Joker. Vybírali jsme nejlepší superhrdinské snímky uplynulého desetiletí

Možná bude jejím členem i postava herce Owena Wilsona  , kterého seriál nově naverboval.

Na Twitteru se mezitím objevila alternativní vynechaná scéna z Avengers: Infinity War. Vision v ní bojuje s Corvusem Glaivem, jedním z poskoků arcipadoucha Thanose. Nakonec zvítězí tak, že protivníkovi doslova zastaví srdce. Změní totiž vlastnosti svého těla a sáhne přímo na životně důležitý orgán.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: