James Gunn: Ukazovat smrt ve filmech je důležité, Sebevražedný oddíl nebude mít CGI kostýmy

4. 2. 2020 2 077×26 světlý/tmavý vzhled

Režisér James Gunn   odpovídal na otázky fanoušků na sociálních sítích a prozradil leccos o svých připravovaných filmech, například o Suicide Squad   a o třetích Strážcích Galaxie  . Odhalil například, že žádný z členů Sebevražedného oddílu nebude nosit kostým vzniklý s pomocí počítačových efektů.

Gunn také reagoval na prosbu fanynky, aby nezabíjel žádnou z hlavních postav. Napětí se prý dá do filmu dostat i jinými způsoby, než zabíjením hrdinů. Režisér nicméně vysvětlil, že podle něj kinematografie pomáhá lidem vyrovnat se s jejich smrtelností a smrtelností lidí, které milují.

Diskuze se účastnil i herec Chris Pratt  , představitel Star-Lorda. Ten vyjádřil domněnku, že pro jeho postavu nadcházející třetí snímek nemusí dobře skončit. James Gunn pak dost možná jen v žertu naznačil, že Pratt nemusí být daleko od pravdy.

Připomeneme, že v předchozích dílech série zahynuly důležité postavy jako původní Groot či Yondu. Myslíte si, že někdo zemře i tentokrát? A pokud ano, kdo? Vaše tipy si rádi přečteme v komentářích.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: