Marvel: Hela zabíjí Odina, Zemo vypouští plyn. Dorazily vystřižené scény, končí natáčení Eternals

6. 2. 2020 11 347×76 světlý/tmavý vzhled

Herečka Gemma Chan  , která si zahraje postavu Sersi v nadcházejícím marveláckém snímku Eternals  , potvrdila ukončení natáčení. V příspěvku na sociální síti Instagram zároveň poděkovala ostatním hercům a také talentovanému štábu. Chan se už loni v MCU ukázala jako Minn-Erva ze snímku Captain Marvel 71 %, tentokrát ale dostala úplně novou roli.

Dočkali jsme se také vystřižené scény ze snímku Captain America: Občanská válka 78 %. Konkrétně představení padoucha Zema, který se v krátkém videu účastní aukce výzbroje Winter Soldiera. Snaží se totiž získat červenou knihu, v níž se nacházejí aktivační slova, která dovedou Buckymu vymýt mozek. Zemo ale nepřihazuje – místo toho otráví přítomné plynem.

Druhá nepoužitá scéna pochází z filmu Thor: Ragnarok 82 %, ještě z doby, kdy měl žít Odin na Zemi jako bezdomovec. V této verzi Všeotec nezemře poklidně, nýbrž je proboden bohyní smrti Helou po jejím příchodu. Za zmínku také stojí, že Odin před svým skonem nechá Thora pokleknout a předá mu svou sílu a vládu nad Asgardem.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: