Kirk Douglas, legenda Hollywoodu a první představitel Spartaka, zemřel ve věku 103 let

Datum vydání 7. 2. 2020Shlédnutí 1 864×Sdílení článku58Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Ve věku 103 let zemřela legenda Zlatého věku Hollywoodu. Mezi pozůstalými najdeme jeho ženu Annu Buydens a tři syny, Michaela, Joela a Petera. Zprávu o jeho úmrtí prezentoval světu Micheal  , kterého můžete znát třeba z Ant-Mana 75 %.

S obrovským smutkem oznamujeme, že Kirk Douglas nás dnes (5. února) opustil ve věku 103 let. Pro svět byl legendou, hercem ze zlaté éry filmů, který se dožil svých zlatých let. Byl také dobročinný člověk, co stanovil standart pro odhodlání ke spravedlnosti a věcem, ve které věřil.

Pro mě a mé bratry Joela a Petera byl jednoduše otcem, pro Catherine byl skvělým tchánem, vnoučatům a pravnoučatům byl milujícím dědečkem, a své ženě Anně báječným manželem. Kirk prožil dobrý život, zanechal za sebou odkaz, co zůstane ještě po mnoho dalších generací a činil se i jako filantrop, který pomáhal veřejnosti a snažil se přinést mír planetě.

Rád bych to zakončil slovy, která jsem mu řekl na jeho posledních narozeninách, a která vždy budou pravdivá. 'Tati, nesmírně tě miluji a jsem neskutečně hrdý, že jsem tvým synem.'

Co přijde po Avengers: Endgame? Shrnuli jsme nejzajímavější informace o další fázi Marvelu

Kirk Douglas   se nejvíce proslavil filmy Spartakus 82 %Eso v rukávu 85 %Stezky slávy 85 % nebo 20 000 mil pod mořem 65 %. Několikrát byl nominován na cenu Akademie a v roce 1996 získal speciálního Oskara za 50 let kreativní činnosti inspirující filmovou komunitu.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *