Rychle a zběsile 10 by mohlo dorazit jinak, než předešlé díly. Jaká je vize Vina Diesela?

7. 2. 2020 4 281×54 světlý/tmavý vzhled

Nejnovější Rychle a zběsile ještě není ani v kinech a Vin Diesel   už začíná odhalovat plány pro jubilejní desátý díl. Devítka by podle všeho měla být druhým dílem závěrečné trilogie, která zakončí celou tuto spálenými gumami okořeněnou ságu.

Vypadá to ale, že se Vin nehodlá jen tak rozloučit s touto sérií, protože magazínu Total Film prozradil svou ideu, která zahrnuje rozdělení posledního filmu na dva.

Rychle a zběsile 10 jsem začal plánovat ještě před natáčením devítky. Tento svět je tak robustní a plný talentu a příběhů, že je naprosto uskutečnitelné vytvořit několik spin-offů a myslím, že je to i nevyhnutelné. Universal si to zaslouží za to, kolik do této ságy investoval a bylo by příjemné jim to dát zpět. Pro fanoušky by mělo být rozuzlením Rychle a zběsile 10 část 1 a část 2, bylo by hezké, kdyby tento svět pokračoval i v příštích generacích.

Oficiálně to zatím samozřejmě potvrzeno nebylo, ale jelikož je Vin Diesel jedním z producentů, tak můžeme očekávat, že se bude snažit svou myšlenku i prosadit.

Nový trailer pro Rychle a zběsile 9 slaví návrat jedné z oblíbených postav a ukazuje bratra Doma

V tuto chvíli se ale můžeme těšit na Rychle a zběsile 9  , které dorazí do kin 21. května 2020 a ukáže nám návrat jedné z nejoblíbenějších postav, Hana.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: