Avengers: Hulkův příběh měl skončit, Doctor Strange v konceptu oblékl zbroj Tonyho Starka

10. 2. 2020 10 223×49 světlý/tmavý vzhled

Vrátí se někdy ještě Hulk do propojeného univerza Marvelu? Inu, ani sám představitel postavy Mark Ruffalo   nemá nejmenší ponětí. Když dostal v talkshow Grahama Nortona otázku ohledně budoucnosti slavného zelenáče, přiznal, že měl podle všeho Hulkův příběh skončit loňskou týmovkou Avengers: Endgame 84 %.

Ruffalo taky mluvil o své patálii během propagace snímku Thor: Ragnarok 82 %. Tehdy herec omylem nechal zapnuté své živé vysílání přes Facebook a vypustil do světa řadu spoilerů. Hlavní architekt propojeného univerza MCU, producent Kevin Feige  , ale nakonec Ruffalovi paradoxně děkoval. Hercova chyba totiž prý filmu zajistila takovou publicitu, jakou by klasickým marketingem nikdy nezískal.

Co přijde po Avengers: Endgame? Shrnuli jsme nejzajímavější informace o další fázi Marvelu

Už v lednu jsme na našem webu zveřejnili obrázek Doctora Strange ve zbroji Tonyho Starka. Čaroděj ji měl krátce nosit ve scéně, kdy se ho chystá mučit Thanosův poskok Ebony Maw. Tvůrci scénáře však moment nakonec vystřihli. Nově máme nicméně k dispozici alespoň koncept na Instagramu, který zveřejnil umělec Phil Saunders.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Phil Saunders (@philjdsaunders) on

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: