Marvel: Robert Downey Jr. musel Starkovo sebevědomí předstírat, lady Sif se nejspíš brzy vrátí

11. 2. 2020 17 259×162 světlý/tmavý vzhled

Herec Robert Downey Jr.  , známý hlavně jako Tony Stark alias Iron Man, se v rozhovoru pro BBC vrátil do doby před svou marveláckou kariérou. Když se prý ucházel o roli slavného superhrdiny milionáře, opakoval si prý testovací scény neustále dokola. Snažil se přitom představit si, že má opravdu stejné sebevědomí, jako jeho poněkud egoistický charakter.

Scénárista C. Robert Cargill   mezitím na svém twitterovém účtu prozradil, že nikdy nezpracoval s režisérem Scottem Derricksonem   ani hrubý nástřel příběhu snímku Doctor Strange 2  . Oba muži pracovali na prvním díle, tentokrát po nich ale převezme štafetu někdo jiný. Připomeneme, že se proslýchá, že bude snímek možná režírovat zkušený Sam Raimi  .

Doctor Strange 2: Snímek by mohl natočit režisér starých Spider-Manů Sam Raimi

Herečka Jaimie Alexander  , která hraje v MCU postavu lady Sif, zase ve videu leccos naznačila svým fanouškům. Konkrétně zmínila, že pracuje na něčem velkém, o čem ale nesmí mluvit. Vypadá to tudíž, že se chystá na další výlet do světa Marvelu – ať už v některém z nadcházejících seriálů či ve snímku Thor: Love and Thunder  .

Jaimie Alexander teases the return of Sif? from r/marvelstudios
⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: