Star Wars: Nepojmenovaný seriál o Cassianu Andorovi se začne natáčet ještě letos. Co zatím víme?

12. 2. 2020 1 009×91 světlý/tmavý vzhled

Předaleká galaxie se nám momentálně přesunula na televizní a komiksové scény a my nedočkavě vyhlížíme nejen druhou řadu Mandaloriana 85 % nebo sérii o Obi-Wanu Kenobim  . Zajímavý příběh by nám totiž měl nabídnout i Cassian Andor   spolu s K2-SO.

Diego Luna  , hlavní tvář tohoto seriálu, prozradil něco málo v rámci rozhovoru pro portál ET, kde potvrdil, že natáčení začne ještě letos. Původně se ale mělo startovat už minulý rok, bohužel nastaly problémy, které studio Disney nechce blíže specifikovat a produkce byla odložena. 

Cassianův příběh by nás měl zavést do doby, kdy se Rebelové připravují na boj s Impériem. Luna ale sám řekl, že zatím o příběhu příliš mnoho neví, navíc je potřeba k této sérii přistupovat trochu jinak.

Je to trochu jiný přístup, a to hlavně díky tomu, že víte jak věci dopadnou. Nejde tedy jen o to, co se stane. Nejde o klasický způsob, jakým se nakládá s příběhem. Jde o to, jak se věci stanou, což je podobné, jako co jsme dělali s Rogue One. Znáte konec, ale nevíte, jak se k němu dospělo a před námi jsou další takové výzvy, což je vzrušující.

Star Wars: Ewana McGregora odrazoval strýc od role Obi-Wana. V jaké roli jsme ho mohli vidět?

Menší či větší problémy s produkcí jsou ale ve světě Star Wars celkem běžnou záležitostí, nevyhnul se tomu ani Obi-Wan. V jeho případě bylo natáčení odloženo z letošního srpna na leden 2021.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: