Sony odhalilo datum premiéry zatím neznámého filmu ze světa Marvelu. O co by mohlo jít?

13. 2. 2020 1 537×13 světlý/tmavý vzhled

Na Twitteru se objevila zpráva, že Sony přidalo do svého plánu nové datum pro film, který zatím nebyl představen veřejnosti. Tuto informaci posléze potvrdil i portál IGN. Tento kousek by měl dorazit 8. října 2021, zatím ale můžeme jen spekulovat, o co by mohlo jít.

Jediné, co víme s jistotou je, že půjde o něco ze světa Marvelu, a dost možná to bude zařazeno i do MCU. Sony se v minulosti pohybovalo hlavně kolem Spider-Mana, takže je celkem nadějné, že tento příběh bude také z jeho prostředí, či okolí. Pokud opravdu nastane taková situace, tak se nabízí hned několik možností, o kom by snímek mohl pojednávat.

Zhruba rok a půl se momentálně připravuje zatím nepojmenovaný snímek o Cindy Cook alias Silk, dívce, kterou podle komiksů pokousal stejný pavouk jako Petera Parkera. Na rozdíl od něj ale nepotřebuje pavučinomety, protože její tělo vytváří pavučiny přirozeně.

V hlavní roli by se teoreticky měla objevit Tiffany Espensen  , která tuto postavu ztvárnila i v obou Spider-Man filmech s Tomem Hollandem   jako pavoučím mužem. Dále se nabízí ještě třeba film přímo věnovaný Sinister Six, nebo některému z členů tohoto uskupení.

Morbius: Nové fotky matou. Propojení se Spider-Manem sice potvrzují, jenže dost zvláštně

V tuto chvíli ale můžeme opravdu jen spekulovat. Čí příběh byste chtěli vidět vy?

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: