Star Wars: Harrison Ford promluvil o návratu Hana Sola, režisér Thora by film pro sérii natočil rád

13. 2. 2020 2 483×19 světlý/tmavý vzhled

Jedním z největších překvapení loňského Vzestupu Skywalkera 64 % byl návrat Hana Sola, kterého v sedmé epizodě proklál jeho syn Kylo Ren svým světelným mečem. Postava Harrisona Forda   se krátce zjevila na měsíci Kef Bir, kde se pokusila ve formě vzpomínky přetáhnout Bena zpět na Světlou stranu.

Ford přitom chtěl, aby jeho postava zemřela už kdysi dávno v šesté epizodě 87 % a mnozí tudíž nečekali, že bude mít chuť se do předaleké galaxie vracet. Moderátorovi Jimmymu Kimmelovi však nově vysvětlil, že ho k účasti přemluvil režisér J. J. Abrams  , který ve svůj nápad ohledně Hanova návratu hodně věřil. Nijak se prý nepřipravoval, dorazil na plac a odříkal své repliky.

Star Wars: Co přinese finální série Klonových válek? Víme, na které příběhy se můžeme těšit

Dodnes je ale rád, že jeho hrdina zemřel. Prý už vyčerpal svou užitečnost a svou smrtí dodal příběhu na síle.

Režisér Taika Waititi   mezitím popřel, že by pro Lucasfilm chystal vlastní film ze světa Star Wars. Údajně by ale velmi rád nějaký natočil, pokud by dával smysl a neznamenal pro něj kariérní sebevraždu. Ještě před dvěma lety přitom tvrdil, že o snímky z předaleké galaxie nemá jako tvůrce zájem, protože nejsou tolik otevřené improvizaci a berou se tak napůl vážně.

Waititi také potvrdil, že kvůli nadcházejícímu čtvrtému Thorovi 82 % odložil plánovanou Akiru. S marveláckým datum premiéry se prý totiž nedá hýbat.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: