Hraný Aladin se dočká svého pokračování. Využije animované předlohy i tentokrát?

Datum vydání 13. 2. 2020Shlédnutí 1 555×Sdílení článku83Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

I přesto, že hraný Aladin 69 % nebyl zas tak dobře hodnocen diváky, tak z hlediska výdělku šlo pro studio Disney o slušný úspěch. Jde totiž o jednu ze čtyř hraných adaptací, která dokázala překonat hranici $1 miliardy. Není se tedy čemu divit, že z obchodního hlediska hodlá velký myšák pokračovat v tomto příběhu.

Scénáře druhého dílu se ujme dvojice John Gatins   a Andrea Berloff  . Podle portálu Variety producenti doufají, že se na scénu vrátí i hlavní obsazení v podobě Willa Smithe  , Mena Massouda   a Naomi Scott  . To samé se ale nedá říct o původním režisérovi, Guyi Ritchiem  .

Jedno je ale jisté, Disney hodlá vytvořit úplně nový příběh. původní animovaný film totiž dostal také své pokračování, i když pouze ve formě animovaných krátkých snímků. V tomto případě ale nebudou sloužit jako předloha.

Mulan se dočkala posledního traileru, ukazuje další záběry bitev, tréninků i tajemné čarodějky

Je otázkou, jak velký úspěch sklidí pokračování, v tuto chvíli se ale můžeme těšit na jinou hranou adaptaci animovaného filmu, a to Mulan  . Ta nám navíc představí příběh trochu jinak a bude se více držet legendy. I proto se na scéně neobjeví milovaný drak Mushu.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *