Thor: Uvidíme návrat Sif? Kam se vůbec poděla po Temném světě?

13. 2. 2020 4 587×75 světlý/tmavý vzhled

Sif, ženu, co měla původně zlaté vlasy, o které ji ale připravil Loki aby naštval Thora, jsme naposledy mohli vidět v rámci seriálu Agenti S.H.I.E.L.D 74 %. V něm se objevila ve dvou dílech v letech 2014 a 2015. Většina ji ale zná hlavně z filmů Thor 75 % a Thor: Temný svět 72 %, kde bojovala po boku boha hromu.

Sif Thora milovala a stále k němu pravděpodobně něco cítí, protože vždy bude hájit jeho čest i jméno. Víme, že přežila události Ragnaroku 82 %, protože v tu dobu nebyla v Asgardu, ale lusknutí z Avengers: Infinity War 86 % už uniknout nedokázala. 

S Hulkovým napravením reality je ale opět mezi živými, takže se nabízí otázka, jestli ji znovu uvidíme. A jelikož se v rámci filmu Thor: Love and Thunder   dočkáme určitě i nějakého příběhu mezi Thorem a Jane Foster, tak proč by nemohlo dojít i na milostný trojúhelník.

Je ale pravda, že v jejím případě to asi nebude tak žhavé, protože se dokázala držet stranou po celou tu dobu. Jejího návratu se tedy spíše dočkáme v nějaké bojové formě, protože jenom přece stále jde o jednu z nejlepších válečnic Asgardu.

Thor: Vysvětlíme teleportaci temnou energií a povíme, jak Asgarďané opravili Bifrost

Vraťme se ale k tomu, proč by se právě nyní mohla znovu objevit ve filmu ze světa Marvelu. V nedávném rozhovoru totiž znovu promluvila o svých bojových schopnostech, které byly klíčové pro postavu Sif. Navíc dodala i to, že pokud by prozradila na čem momentálně pracuje, tak by pravděpodobně přestala existovat.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: