Thor: Alternativní konec Temného světa ukázal rozchod s Jane, Loki měl původně zemřít

Datum vydání 14. 2. 2020Shlédnutí 6 905×Názory k tématu6Sdílení článku102Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Na Redditu se před pár dny ukázal alternativní konec snímku Thor: Temný svět 72 %, který dle mnoha fanoušků Marvelu patřil mezi slabší příspěvky do propojeného univerza. Ti teď spekulují, zda neměli tvůrci tuto verzi raději použít. Připomeneme, že měl Loki ve snímku původně zemřít na Svartalfheimu nejen na oko, ale skutečně.

Vystřižená scéna začíná vzbuzením Thora po třech dnech od Malekithovy porážky. Nad bohem hromu se sklání jeho otec Odin – skutečný Odin, jak jsme si v minulém odstavci vysvětlili. Oba muži Lokiho ostatně krátce zmíní a Všeotec vyjádří uznání nad hrdinskou obětí svého adoptivního potomka.

Co přijde po Avengers: Endgame? Shrnuli jsme nejzajímavější informace o další fázi Marvelu

Následně Thor mluví s Jane Foster, která se přizná, že byla připravená zemřít po jeho boku. Žít s ním však nemůže. Celá její životní práce je totiž na Zemi a na Asgardu by si vědkyně připadala úplně k ničemu. Thorovi se její obavy příliš nezamlouvají a rozohní se tak, že začne hřmít.

Jane ale připomene svému partnerovi, že bude králem. Ten odsekne, že po panování netouží. Jane mu však vysvětlí, že právě proto bude skvělým vládcem. Pár se následně naposled políbí.

Odin a Thor se následně vrátí na Asgard, kde Všeotec zanechá svého syna na nádvoří. Thor přehlédne své přátele a další válečníky, načež zavelí: „Nuže, začněme!“

Líbí se vám konec víc než ten, jehož jsme se nakonec dočkali? Diskutovat můžete v komentářích.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *