Darth Vader: V novém komiksu se zdánlivě vrací velmi důležitá mrtvá postava

14. 2. 2020 5 593×572 světlý/tmavý vzhled

Padmé Amidala hrála v životě Anakina Skywalkera naprosto klíčovou roli. Právě láska k ní ostatně zprvu motivovala mladého rytíře Jedi, aby se začal zajímat o moc Temné strany síly. Nakonec se z Anakina stal Darth Vader a jeho bývalá životní láska zemřela poté, co porodila Luka a Leiu.

Viděli jsme pak dokonce i Amidalin pohřeb, takže asi nikdo nepochyboval, že je postava definitivně mrtvá. Nyní se však Padmé zdánlivě ukázala v novém komiksu o Darthovi Vaderovi. Panelem, na němž se žena objevuje, však nejnovější číslo samozřejmě končí, takže dosud neznáme bližší detaily.

Star Wars: Devátá epizoda, kterou nikdy neuvidíme. Scénář z dob Colina Trevorrowa unikl na internet

Komiks vypráví o tom, jak se po útěku Luka z Bespinu Vader vydal na Tatooine do svého (a Lukova) bývalého domova, kde jej přemohly právě vzpomínky na Padmé. Vydává se proto na Coruscant do zapečetěného bytu své milované. Tam naráží na stopy, které vedou právě až k zdánlivému znovushledání.

Fanoušci vesměs spekulují, že jde nejspíš o Sabé, jednu z Amidaliných dvojnic. Ta se v jedné kanonické knize z předaleké galaxie vydala po stopách předčasné smrti své paní. Jiní přemýšlí zase třeba o klonech. Na finální vysvětlení si ale budeme muset ještě počkat.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (5 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: