Batman: Podívejte se na Roberta Pattinsona v novém obleku. Z čeho by mohl čerpat tento design?

Datum vydání 14. 2. 2020Shlédnutí 9 049×Názory k tématu21Sdílení článku322Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Natáčení Batmana   v režii Matta Reevese   bylo zahájeno zhruba před dvěma týdny, od té doby se ale nic moc dalšího neobjevilo. Upřímně ani nikdo nic dalšího nečekal, protože produkce je zatím jen v plenkách. Právě Reeves se ale rozhodl, že má opět trochu sdílnou náladu a vyslal do světa krátkou ukázku, kde můžeme vidět test kamery s Robertem Pattinsonem   v obleku Batmana.

Samotné video ukazuje více méně jen dva detaily, a to pohled na hruď netopýřího muže a také do jeho maskované tváře. I to ale stačilo k tomu, aby se na fórech, Twitteru, či Redditu rozvířily diskuze o tom, jak se věci mají.

Jedno je jasné, vyobrazený oblek jsme na filmových plátnech ještě neviděli, čím se tedy tvůrci inspirovali? Pokud jste doufali, že se dočkáme tradičnějšího designu, tak s jistotou můžeme říct, že jde doposud o nejobrněnějšího Batmana. Podobně masivní zbroj jsme mohli vidět například v herní sérii, ani tam ale není tak ostře řezaná.

I jeho symbol na hrudi je poněkud jiný. Skoro až vypadá, že je dvoudílný a lze ho vyjmout. Další možností je, že skrývá prostor pro ikonické batarangy. Další částí je pak Batmanova maska, která je mnohem otevřenější, než jsme byli zvyklí například u trilogie Temného rytíře. Ta by pro změnu mohla odkazovat na klasického Batmana ze 70. let.

Batman: Colin Farrell popsal scénář třemi slovy. Uvidíme ve filmu postavu Two-Face?

Posledním prvkem ukázky je pak samotná znělka, která navozuje temnou atmosféru snad v každém tónu.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *