Stranger Things: Netflix odhalil, kdo je onen Američan uvězněný v Rusku. Jak se tam mohl dostat?

Datum vydání 17. 2. 2020Shlédnutí 7 983×Názory k tématu1Sdílení článku183Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Čtvrtá série Stranger Things 91 % se k nám pomalu ale jistě blíží, zatím sice Netflix nijak nespecifikoval, kdy přesně se jí dočkáme, ale všem milovníkům toho seriálu dal velmi zajímavý valentýnský dárek. Krátký teaser totiž potvrdil dlouho spekulovanou věc.

V rámci videa nazvaného Srdečné pozdravy z ruska, což je bezpochyby narážka na stejnojmenný film s agentem 007 v hlavní roli, jsme mohli spatřit Davida Harboura   jako Jima Hoppera. Netflix k tomuto teaseru vydal i následující prohlášení.

S nadšením oznamujeme, že produkce Stranger Things 4 je v plném proudu -- s ještě větším nadšením oznamujeme také návrat Hoppera!. Pro našeho milovaného 'Američana' ale nejde o tak úplně dobrou zprávu, je totiž uvězněn daleko od domova v pustině Kamčatky, kde musí čelit nebezpečím jak ze strany lidí... tak těch dalších.

Mezitím se ve státech začíná objevovat nový děs, něco, co bylo dlouho pohřbeno, něco, co vše propojuje... čtvrtá série se pomalu stává tou doposud největší a nejstrašidelnější řadou a my se nemůžeme dočkat, až uvidíte víc. Do té doby se ale modlete za Američana.

Pokud se ptáte, jak dokázal Hopper přežít explozi reaktoru, tak vaše domněnky jsou stejně dobré, jako ty naše. Když si ale rozebereme tuto scénu, tak zjistíme, že těsně před výbuchem Jim už není v místnosti.

Během toho, co Joyce otáčí klíče navíc můžeme vidět, jak se Hopper několikrát otočí směrem k bráně do světa Upside Down. Je tedy dost možné, že těsně před explozí se rozhodl jí proskočit, nemuselo by mu to sice zaručit přežití, ale v dané chvíli nebylo moc dalších možností, které by mu ho zaručily.

Stranger Things: Máme pro vás název první epizody příští řady, a co by mohl znamenat pro příběh

Tak či onak, jedno je jisté, nakonec skončil na Kamčatce, kde jsme mohli vidět hned několik potvor ze světa Upside Down. Jak se tam dostaly? Pro tyto spekulace necháme prostor dole v komentářích.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *