Matrix: Dokáže teď Trinity létat a bude učit Nea? Dorazilo hned několik videí z natáčení

17. 2. 2020 5 750×847 světlý/tmavý vzhled

Nedávno se začal natáčet čtvrtý Matrix   a na internetu se teď chvíli co chvíli objevují videa náhodných kolemjdoucích. Ta přitom leccos nasvědčují ohledně příběhu nadcházejícího snímku. Zahlédnout jsme mohli například dvojici, která vypadá jako Neo a Trinity a skáče z vysoké budovy.

Neo však zdánlivě padá a Trinity ho musí držet ve vzduchu. Po chvíli visení pak oba vystřelí vzhůru. Internet tudíž spekuluje, že Trinity nějakým způsobem nahradí Morphea v mentorské roli a začne Nea vyučovat. Nasvědčují tomu třeba i to, co nám o scénáři už dříve prozradil herec Keanu Reeves   – totiž, že je velmi ambiciózní. Z jiného úhlu si záběry můžete prohlédnout zde.

Matrix: Připomeneme, jak vlastně kultovní sci-fi série v současné době končí

Další video pak ukazuje Nea s dlouhými vlasy a vousy, jak s Trinity jede na motorce. Fanoušci si povšimli, že Keanu Reeves vypadá víc jako John Wick, než jako Neo tak, jak ho známe z původní trilogie Matrix. Hrdinu tudíž nejspíš čeká ve filmu výrazná proměna. Premiéry se však dočkáme až 20. května příštího roku. Do té doby můžeme jedině spekulovat.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (8 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: