Indiana Jones 5 se začne točit do dvou měsíců, prozkoumáme v něm hrdinovu minulost

17. 2. 2020 2 238×154 světlý/tmavý vzhled

Populární herec Harrison Ford  , známý třeba jako Han Solo nebo třeba Deckard z Blade Runnera, se už brzy vrátí k další své ikonické roli. Tentokrát se již popáté ukáže jako akční archeolog Indiana Jones v pokračování   stejnojmenné série. Ford to potvrdil v nedávném rozhovoru pro CBS, který si můžete pustit níže.

Největší výzvou pro herce je prý nevypadat hloupě, když běhá na stará kolena v úzkých kalhotách a vysokých botách. Ford nechce zklamat důvěru těch, kdo po léta zachovávali sérii přízeň. Cítí se prý zavázán natočit stejně ambiciózní snímek, jako v dobách, kdy Indyho příběhy začínaly. Diváky vidí víc jako zákazníky než jako fanoušky, cítí tak zodpovědnost za kvalitu svých služeb. Prý mu to tak přijde lepší.

Útěk před balvanem, středověká bitva i boj s chobotnicí. 10 dalších nejlepších filmových úvodů

Ford také pro IGN prozradil, že pátý díl prozkoumá i minulost titulní postavy a vyřeší nějakou její část. Charakter se bude dále vyvíjet, stejně jako jeho vztah (pravděpodobně ten s Marion, kterou si Indy ve čtvrtém díle vzal). Scénář se herci prý zamlouvá, přestože Ford pochopitelně odmítl prozradit jakékoli bližší detaily.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: