Marvel: Michael Rooker vysvětlil, proč plakal po smrti Yondua, Flash propaguje Venoma a Morbiuse

Datum vydání 18. 2. 2020Shlédnutí 7 876×Sdílení článku98Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Herec Michael Rooker   se ukázal jako Yondu ve dvou snímcích série Strážci Galaxie. Když nedávno dostal otázku, zda ho víc dojala smrt Tonyho Starka nebo skon jeho vlastní postavy, prozradil, že v druhém případě dokonce plakal. To proto, že slzy tekly i jeho synovi. Vzhledem k tomu, že má Rooker jenom dvě dcery, měl na mysli pravděpodobně svého filmového potomka Petera Quilla, jehož si zahrál Chris Pratt  .

Rušno bylo i jinde v Marvelu. Pamatujete si ještě, jak Flash Thompson živě streamoval na sociálních sítích bitvu Spider-Mana s Mysteriem v loňském snímku Daleko od domova 76 %? Tvůrci filmu postavě založili skutečný instagramový účet @spideyno1fan_, na kterém nyní k překvapení mnoha fanoušků propagují nadcházející snímky Morbius   a Venom 2  .

Co přijde po Avengers: Endgame? Shrnuli jsme nejzajímavější informace o další fázi Marvelu

Konkrétně zveřejnili dočasný příspěvek s obrázkem novin Daily Bugle (ty přitom v MCU existují jako internetová televize). Nadpisy prozrazují, že Carnage utekl z vězení a v Newyorčané už popáté zahlédli údajného upíra. Jak bude přesně fungovat toto zdánlivé propojení MCU a univerza Sony, zatím ale stále zůstává záhadou.

Připomeneme jen, že se v traileru již zmíněného filmu Morbius překvapivě ukázal Adrian Toomes alias Vulture z Homecomingu 73 %.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chuck Zlotnick (@chuckzlotnick) on

Jinde na Instagramu se zase objevila fotka z Avengers: Infinity War 86 %, na níž umělec pracuje na Thanosově Rukavici nekonečna.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *