Tom Holland prozradil, že scénář pro Uncharted je jedním z nejlepších co četl. Čím je tak dobrý?

18. 2. 2020 4 418×1472 světlý/tmavý vzhled

Film Uncharted   inspirovaný stejnojmennou herní sérií je už skoro na dosah ruky, občas ale stále máme pocit, že se ho snad nikdy nedočkáme. Po téměř nekonečných odkladech je ale blíže, než si myslíme, protože nejen že scénář je skoro hotov, ale podle Toma Hollanda   je i skvělý.

Herec, kterého známe především díky roli Spider-Mana ve filmech Marvelu, je v tomto případě hlavním hrdinou, mladým Nathanem Drakem. V rámci rozhovoru s IGN pak sdělil i něco málo k aktuálnímu scénáři a proč si myslí, že je řešením problematických filmů podle videoher.

Cestou sem jsem si přečetl nejnovější scénář a jde o jeden z nejlepších scénářů, co jsem kdy četl...

... navíc si myslím, že Uncharted nabídne něco, co většina filmů podle videoher nedělá, původní příběh, který předchází hrám. Pokud jste tedy hráli hry, tak ani tak nebudete vědět, co se stane ve filmu. A pokud jste je nehráli, tak si ten film stejně užijete, protože jde o informace, které všichni dostanou ve stejnou chvíli.

Vypadá to tedy, že nás čeká slušná porce Nathana Draka v době, kdy trávil čas se svým mentorem Victorem Sullivanem. Toho si zahraje Mark Wahlberg  .

Spider-Man: V jednáních mezi Disneym a Sony hrál důležitou roli herec Tom Holland

Premiéra filmu je zatím stanovena na 4. března 2021.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: