Batman: Ben Affleck prozradil, co bylo pravým důvodem jeho konce ve světě DCEU

19. 2. 2020 6 579×173 světlý/tmavý vzhled

Ben Affleck   ztvárnil Batmana celkem ve třech filmech a původně to vypadalo, že půjde jen o začátek jeho cesty s touto ikonickou postavou světa DC. Nakonec ale přišlo prohlášení, že končí a i přes nachystaný scénář nenatočí další snímek s maskou netopýřího muže na hlavě.

V rámci rozhovoru pro New York Times se poprvé rozmluvil o svých problémech s alkoholem, nešťastné zkušenosti s prací na Lize spravedlnosti 60 % a také o tom, co nakonec bylo důvodem jeho odchodu od role Batmana.

Někomu jsem ukázal scénář pro Batmana a oni mi řekli, že jde o dobrý scénář, ale že pokud si tímhle projdu znovu, tak se jen upiju k smrti.

Dlouhou dobu jsem pil celkem normálně. Ve větším množství to přišlo až když se mi začalo rozpadat manželství. Snažíte se cítit lépe pomocí jídla, pití, sexu, gamblerství, nakupování, nebo čehokoliv jiného.

Vše ale končí tím, že je život jen horší. Pak toho ale děláte ještě více, abyste se cítili lépe a pak přijde ta pravá bolest. Stane se to nekonečným cyklem, který nedokážete ukončit. Tedy alespoň to se stalo mně.

V roce 2018 prodělal třetí rehabilitaci a na jeho cestě ke střízlivosti mu silně pomáhal třeba Robert Downey Jr.  , který sám v minulosti měl velké problémy s alkoholem.

Batman: Podívejte se na Roberta Pattinsona v novém obleku. Z čeho by mohl čerpat tento design?

Co se týče samotného Batmana, tak v této roli ho nejspíš už neuvidíme. Z filmu, co měl původně režírovat a i v něm hrát se stal snímek, na němž momentálně pracuje Matt Reeves   a v hlavní roli uvidíme Roberta Pattinsona  .

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: