Star Wars: Žlutý meč měl zjevně i Luke, Vzestup Skywalkera ukázal trailer s Hanem Solem

Datum vydání 20. 2. 2020Shlédnutí 10 073×Názory k tématu2Sdílení článku97Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Nedávno jsme na našem webu informovali o komiksu ze světa Star Wars, který zdánlivě vrhá nové světlo na tajemství meče Luka Skywalkera. Ten se z Oblačného města na Bespinu nějak dostal do držení Maz Kanaty. Teď stejná komiksová série zveřejnila obálku, na níž Luke pózuje pro změnu s dosud neviděným žlutým mečem.

Zbraně se zlatavou čepelí patří v předaleké galaxii mezi ty vzácnější. Nosí je třeba chrámoví strážci Jediů a jeden si vyrobila i Rey v závěru nedávné deváté epizody Star Wars s podtitulem Vzestup Skywalkera 64 %. Jak se podobný meč dostal do Lukova držení a proč ho hrdina nakonec vyměnil za zelený, se ale dozvíme až někdy v budoucnu.

Star Wars: Devátá epizoda, kterou nikdy neuvidíme. Scénář z dob Colina Trevorrowa unikl na internet

Když už jsme ale zmínili Vzestup Skywalkera, ten zveřejnil zbrusu novou ukázku. Lucasfilm skrze ni láká fanoušky na jarní vydání snímku na fyzických discích a v digitální distribuci. Díky traileru máme nově k dispozici obrázky Hana Sola a ducha Luka Skywalkera ve vyšší kvalitě.

Za zmínku stojí, že se tentokrát nedočkáme žádných vystřižených scén ani komentáře režiséra, což je pro sérii poměrně atypické.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *