Star Wars: Studio Disney vydalo oficiální časovou osu všech filmů a seriálů z předaleké galaxie

20. 2. 2020 16 461×66 světlý/tmavý vzhled

Většina filmových sérií vychází postupně a nejstarší snímky tedy bývají těmi, kde příběh i začíná. V případě Star Wars ale každý fanoušek ví, že by pravda nemohla být o moc vzdálenější. Pro nově příchozí se tedy může zdát celý tento svět velmi zmatečný. Studio Disney se ale rozhodlo tento problém vyřešit a vypustit do světa časovou osu.

Důvod tohoto kroku je celkem jednoduchý, v rámci streamovacího portálu Disney+ se do předaleké galaxie pustí i diváci, kteří o filmech jen slyšeli. Pokud by se řídili rokem vydání, tak by nakonec mohli být opravdu zmateni. Tento obrázek by ale měl sloužit jako návod, jenž tomu zabrání.

Pokud ale někdo zavítá do seriálu Klonových válek 77 %, tak bohužel zjistí, že k němu Disney žádný návod nedalo a epizody viděly chronologii pouze z rychlíku. Nejhůř je na tom první série, ty zbylé se už jen zřídkakdy odkloní. Pokud ale chcete mít jistotu, že i zde budete mít vše řádně srovnáno, tak portál starwars.com má pro vás vše seřazeno.

Star Wars: Žlutý meč měl zjevně i Luke, Vzestup Skywalkera ukázal trailer s Hanem Solem

Časem se tato časová osa samozřejmě ještě rozroste, protože nás čekají minimálně seriály s Obi-Wanem Kenobim   a Cassianem Andorem  .

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: