Uncharted: Který z dílů herní série je inspirací pro adaptaci? Jaký z nich má Tom Holland nejraději?

20. 2. 2020 2 004×115 světlý/tmavý vzhled

Film Uncharted   se konečně dočkal finálního scénáře a podle nejnovějších zpráv začne s natáčením už za čtyři týdny. Tom Holland   se před pár dny účastnil akce k filmu Frčíme  , kde hraje jednu z hlavních postav a portálu IGN prozradil něco málo i k jeho nadcházejícímu projektu.

Je zajímavou koincidencí, že Thief's End, čtvrtý díl herní série, je i Tomovým nejoblíbenějším. A právě ten byl podle všeho velkou inspirací pro samotný film. Mimo jiné ale Holland zabrousil i k tomu, co můžeme čekat od mladého Nathana.

Určitě tam je hodně inspirace přímo z her, ale jde o nový a svěží pohled na postavu Nathana Draka, protože jsme ho v rámci her nemohli vidět, když byl mladý. Je to ale celkem úžasný film, který je globální, cestujeme po světě, navštívíme nádherná místa a s Markem Wahlbergem budeme mít skvělé léto. 

Natáčení bude zahájeno v Berlíně, kde už jsou připraveny věci na první kaskadérské kousky.

Tom Holland prozradil, že scénář pro Uncharted je jedním z nejlepších co četl. Čím je tak dobrý?

Na první pohled se může zdát zvláštní brát si inspiraci z posledního dílu herní série, když vytváříte vlastně její prequel. Až v něm ale bylo poprvé řečeno, že Nathan má i bratra, je tedy možné, že půjde o prvek, se kterým se setkáme v tomto filmu.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: