Uvidíme Thora ve třetích Strážcích Galaxie? Své k tomu řekl Chris Pratt

20. 2. 2020 2 272×56 světlý/tmavý vzhled

Budoucnost filmů ze světa Marvelu může být celkem zajímavá a jedním z velmi očekávaných kousků jsou Strážci Galaxie Vol. 3  . K jejich příběhu zatím nebylo nic moc řečeno, ale mnozí fanoušci spekulují, jestli se ke Starlordově posádce přidá i samotný bůh hromu.

Thor se s nimi poprvé setkal v rámci Infinity War 86 % a vypadalo to, že si sednou na první dobrou. Po konci filmu Endgame 84 % se ale s touto partou podle všeho rozloučil. IGN se podařilo ulovit Chrise Pratta   v rámci akce věnované animovanému snímku Frčíme  .

Jak víte, že Thor nebude ve třetích Strážcích? Zatím jsme to ani nenatočili. Možná ve třetích Strážcích bude. V tuto chvíli nevíme, ještě nebylo řečeno definitivní ano nebo ne.

Z jeho odpovědi si tedy každý může vzít, co chce. Mnozí fanoušci si přejí, aby se Thor v dalších Strážcích Galaxie objevil, ale finální rozhodnutí bude záviset na režiséru Jamesi Gunnovi   a jeho scénáři.

Jak Marvel rozděluje svoje filmy: Vysvětlíme, co znamená začátek Fáze 4 a jak skončily ty předchozí

Pro tento film zatím nebylo blíže specifikovánu datum premiéry, v tuto chvíli si tedy musíme vystačit s tím, že dorazí někdy v roce 2022.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: