Spider-Man: Bude pavouk dál v MCU? Šéf Sony se vyjádřil. Tom Holland by zase chtěl zpátky Starka

Datum vydání 21. 2. 2020Shlédnutí 3 182×Sdílení článku85Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Loni hrozilo, že už Spider-Mana v propojeném superhrdinském vesmíru MCU nikdy neuvidíme. Studia Sony a Disney se totiž nedokázala dohodnout na další smlouvě, která by Marvelu umožnila prodanou postavu dále používat. Nakonec se spor podařilo zažehnat, nad dlouhodobým osudem populární postavy však stále visí velký otazník. Zůstane Spidey napořád?

Mohl by, přinejmenším co se Toma Rothmana ze Sony týče. Ten prý doufá, že spolupráce s Disneym bude pokračovat i v budoucnu, neboť je výhrou pro všechny zúčastněné. Jak pro obě studia, tak i pro filmové fanoušky. Zdá se tudíž, že do Spider-Manovy budoucnosti můžeme hledět s opatrným optimismem.

Šéf Disneyho Bob Iger se mimochodem nedávno setkal s marveláckými herci Tomem Hollandem   a Chrisem Prattem   na premiéře nového pixaráckého animáku Frčíme  . Na Twitteru pak zažertoval, že mu Holland ještě dluží džbánek právě za záchranu Spider-Mana.

Co přijde po Avengers: Endgame? Shrnuli jsme nejzajímavější informace o další fázi Marvelu

Mladý herec také pro Variety odhalil, že ho v těžkých chvílích podporoval právě třeba již zmíněný Chris Pratt. Už od začátku si totiž myslel, že se obě studia nakonec dohodnou.

Holland také dostal otázku, zda by raději vzkřísil Gwen Stacy, strýčka Bena, rodiče Petera Parkera či Tonyho Starka. Vybral si posledního zmíněného – hlavně proto, že rád pracuje se starším kolegou Robertem Downeym Jr.  .

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *