Disney pracuje na novém filmu ze světa Star Wars, je ale otázkou, jestli vůbec půjde do kin

Datum vydání 24. 2. 2020Shlédnutí 1 330×Sdílení článku99Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Předaleká galaxie se zdá se může těšit na další film, kterého se zhostí J. D. Dillard, scénáře se ujme Matt Owens  . Kolem tohoto projektu je ale mnoho neznámých a jednou z nich je i to, jestli Dillard vůbec bude režisérem nebo se stane jen dozorčím, pokud se snímek posune do další fáze.

A tím otázky nekončí. Podle plánu Disney bychom měli vidět další film v roce 2022, jeho odhalení by ale mělo proběhnout až v rámci letošní Star Wars Celebration. Portál THR pak přišel se zprávou, že ohledně tohoto projektu není vlastně známo vůbec nic, neví se kam by nás mohl zavést příběh ani jaké postavy by měl představit.

Bob Iger navíc před několika týdny prohlásil, že rok 2020 bude pro Star Wars velmi odlišný, protože hlavní platformou se stane Disney+. Nabízí se tedy možnost, že tento film uvidíme pouze prostřednictvím streamovací platformy. 

Mandalorian: Nové video ze zákulisí ukazuje inovativní technologie použité pro tento seriál

V tuto chvíli nám nezbývá než čekat na další zprávy, cokoliv velkého se ale pravděpodobně dozvíme v rámci již zmíněné události Star Wars Celebration. Ta letos proběhne až poslední srpnový víkend.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *