Star Trek: Uvidíme další film z populárního univerza, připravují se také čtyři seriály

24. 2. 2020 2 362×15 světlý/tmavý vzhled

Série Star Trek zažila v posledních letech úspěšná období, ale i některá méně šťastná. Po slabším komerčním výsledku snímku Do neznáma 72 % selhaly plány na čtvrtý díl, když z projektu vycouvali známí herci Chris Pine   a Chris Hemsworth  . S nápadem na scénář pak přišel Quentin Tarantino  , který se ale nedávno nechal slyšet, že osobně nic točit nejspíš nebude.

Star Treku se však dařilo na obrazovkách – za zmínku stojí hlavně zbrusu nový Picard 77 %, který se stále ještě vysílá. V současné době se chystá druhá řada, uvidíme ale i zbrusu nový projekt Star Trek: Section 31 a také dva animované seriály. Jeden z nich ponese název Star Trek: Lower Decks.

Občas to přeci jen funguje: 7 rebootů, které vzkřísily známé série

Uvidíme ale i další film. Ten bude podle všeho režírovat Noah Hawley   a nikdo zatím moc netuší, o čem konkrétně bude příběh. Herec Simon Pegg   pouze naznačil, že podle jeho informací nepůjde o pokračování výše zmíněných filmů s Chrisem Pinem, které se odehrávaly v alternativní časové linii. Na podrobnější informace si tudíž ještě budeme muset teprve počkat.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: