Star Wars: Druhá řada Mandaloriana nabídne epický boj se světelným mečem

24. 2. 2020 11 119×3177 světlý/tmavý vzhled

Mandalorian má za sebou úspěšnou první sérii a pomalu se k nám blíží ta druhá. O té toho zatím mnoho nevíme, takže můžeme po většinu času jen spekulovat. Trochu světla do celé problematiky ale vnesl Giancarlo Esposito  , kterého jsme mohli vidět jako Moffa Gideona, držitele bájného darksaberu.

Ten v rámci události FAN EXPO ve Vancouveru prozradil, že se v druhé sérii dočkáme epického souboje se světelným mečem. Je otázkou, kdo by se s kým mohl střetnout, je ale velmi pravděpodobné, že na jedné straně bude stát sám Moff Gideon třímající svůj darksaber.

Komu ale bude čelit, to je v tuto chvíli jen čistá spekulace. Mnohé by nejspíš velmi potěšilo, kdybychom spatřili některou z již známých postav, jako je například Ahsoka Tano, vše ale záleží jen na tom, co vymyslí dvojice Dave Filoni   a Jon Favreau  .

Star Wars: Studio Disney vydalo oficiální časovou osu všech filmů a seriálů z předaleké galaxie

Druhá řada Mandaloriana 85 % dorazí v říjnu 2020 a Mando v ní nejspíš bude pátrat po některém z přeživších Jediů. Jelikož se nacházíme v době mezi Epizodami VI a VII, tak předaleká galaxie zrovna nepřekypuje potenciálními kandidáty, o Luka ale nejspíš nepůjde. 

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (3 komentáře)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: