Další Pátek třináctého by mohl výrazně změnit pohled na postavu Jasona

Datum vydání 25. 2. 2020Shlédnutí 3 505×Sdílení článku94Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Momentálně sice nejsou žádné zprávy o tom, že by se pracovalo na dalším filmu v sérii Pátek třináctého, ale jelikož se kolem něj stále točí právní tahanice, tak můžeme něco očekávat spíše dříve, než později. Neexistuje totiž asi lepší důvod, proč by se aktuální majitelé práv nechtěli s touto značkou dělit.

Tato série v minulosti zažila celkem šílené jízdy, Jason měl démonické srdce, stal se zombie a dokonce se podíval i do vesmíru. Jádro jeho příběhu by ale mohlo být ideálním místem pro převyprávění toho, co jsme doposud viděli. Tímto způsobem by totiž šlo vytvořit vraha, ke kterému si fanoušci vytvoří silnější vazbu, podobně, jako tomu bylo například u série Saw, kde Jigsaw 59 % přidalo trochu nové šťávy.

S příběhem Jasona lze naložit všelijak, v základu šlo ale o outsidera, jehož matka byla přehnaně starostlivá kvůli jeho odlišnostem. Pokud nakonec opravdu dokázal vstát z mrtvých, tak by to jeho postavě poskytlo nový prostor, co není závislý na jeho matce. Díky tomu by se mohl vydat vlastní cestou a hledat třeba odplatu za své dětství.

Guns Akimbo: Chcete vidět Daniela Radcliffa v županu utíkat před raketometem?

Vše ale samozřejmě záleží na tom, co s ním hodlají provést ti, kdo se ujmou dalšího filmu. Pokud chce tato série znovu strhnout fanoušky na svou stranu, tak ale potřebuje něco méně ujetého, než je cesta do vesmíru a něco nového, co nadchne diváky a znovu jim dá důvod milovat tohoto maskovaného muže.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *