Mandalorian: Zůstane Moff Gideon věrný Impériu? Co se na této postavě nejvíce líbí samotnému herci?

Datum vydání 26. 2. 2020Shlédnutí 2 720×Sdílení článku64Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Svět Star Wars je místem, kde padouši ne vždy zůstanou padouchy, ukázkou je jak Darth Vader z původní trilogie, tak jeho vnuk Kylo Ren alias Ben Solo z té aktuální. Seriál The Mandalorian 85 % nám v závěru představil Moffa Gideona, kterého ztvárnil Giancarlo Esposito  .

A právě on prozradil svůj pohled na tuto postavu, když o této roli vyprávěl v rámci akce FAN EXPO ve Vancouveru.

Miluji padouchy, protože se mohou vykoupit a ukázat svou lidskou stránku. Moff Gideon je někdo, kdo v základu střeží jednu z planet nebo jednu z galaxií, která mu byla přidělena. Moffové dohlížejí na to, aby lidé nedělali nepořádek.

Je tedy jakýmsi strážcem. Moff Gideon, můj Moff je ale nejlepším strážcem. To znamená, že může změnit věci k lepšímu. I přesto, že s ním všichni nesouhlasí, tak mu dají prostor dělat, co je třeba. Takže tohohle padoucha miluji, protože má prostor k růstu.

Je zde místo, aby temnota přešla ke světlu a miluji, že lidé milují padouchy, protože mohou být vykoupeni. Jde o něco, co mnozí chtějí a myslím, že Moff Gideon chce, aby tento svět přežil.

Ať se Moff Gideon rozhodne jakkoliv, tak předaleké galaxii rozhodně není cizí, aby na druhou stranu barikády přešel i někdo, kdo vyrůstal pod nadvládou Impéria a plně mu věřil. Tento příběh nám představila kampaň videohry Star Wars Battlefront 2 z roku 2017, kde jsme sledovali cestu Iden Versio.

Star Wars: Druhá řada Mandaloriana nabídne epický boj se světelným mečem

Druhá řada seriálu je momentálně v produkci a na Disney+ dorazí někdy v průběhu října 2020.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *