Star Wars: Vrcholná republika může být špatnou zprávou pro fanoušky Staré republiky

26. 2. 2020 6 422×62 světlý/tmavý vzhled

Předalekou galaxii čeká nová éra, která ještě letos odstartuje na poli knih a komiksů. Vrcholná republika nám představí dobu, kdy řád Jedi měl výrazný podíl na chodu Republiky. Bohužel to ale může znamenat, že se nakonec nedočkáme filmu ze Staré republiky.

Ta zatím našla svůj domov jen ve hrách a knihách, kde se těší velké popularitě mezi fanoušky a mnozí z nich si přejí, aby právě Stará republika byla předlohou pro další filmy. S nástupem Vrcholné republiky ale můžeme očekávat, že Disney se bude snažit prosadit toto nové období.

V minulosti se objevilo několik zpráv o tom, že studio Lucasfilm pracuje na filmové adaptaci některého z příběhů ze Staré republiky, nikdy ale nepřišlo žádné oficiální prohlášení. Je tedy dost možné i to, že někdo zaměnil tato dvě období, protože se obě odehrávají v minulosti.

Začíná další éra Star Wars. Komiksy a knížky představí vrcholné období Republiky i nové nepřátele

Ať už budoucnost světa Star Wars skrývá cokoliv, tak jedno je jasné, k sáze Skywalkera vzniknou už jen doplňkové příběhy, jako je například série o Obi-Wanu Kenobim  . Jinak nás čekají nové postavy a nové časové osy, což je svým způsobem zajímavé a lákavé, ať půjde o Starou, či Vrcholnou republiku.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: