Ben Affleck má ještě jeden zajímavý důvod, proč odešel od role Batmana

Datum vydání 26. 2. 2020Shlédnutí 6 455×Sdílení článku123Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Nový Batman zahájil produkci a spolu s ní se objevují i nové informace o tom, proč Ben Affleck   nechtěl pokračovat v roli netopýřího muže. Hlavním důvodem stále zůstávají problémy s alkoholem a celkově hercův osobní život, v rámci nedávného rozhovoru ale prozradil i něco dalšího.

V rámci rozhovoru k filmu Cesta zpátky   zabrousil i k tomu, co je potřeba u tvorby blockbusterů.

Velké blockbusterové filmy jsou skvělé, ale není moc sranda na nich pracovat, protože jsou dlouhé a příliš rozdělené. V daný okamžik pracujete jen na malém kousku a máte pocit, že se skoro nehýbete kupředu.

Je těžké zůstat motivovaný a udržet si zápal. Od Batmana jsem odstoupil, protože jsem cítil, že by to měl dělat někdo, kdo pro to má celoživotní nadšení. A to jsem nebyl já, nebyl jsem tou správnou volbou.

Osobní problémy někdy představují velkou překážku, pokud ale ztratíte motivaci a touhu něco opravdu dělat, tak je to často mnohem horší. Nikdy se už asi nedozvíme, jak by vypadal film The Batman   v podání Bena Afflecka, ale pokud by se nutil k tomu, aby na něm pracoval, tak by pravděpodobně nešlo o nic světoborného.

Batman: Objevily se nové fotografie z natáčení. K vidění je i Batmanova motorka

Z aktuální produkce se objevily první záběry a snímek tak pomalu postupuje kupředu k datu 24. června 2021, kdy zavítá na stříbrná plátna.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *