Avengers: War Machine na dálkové ovládání, brutální smrt Nicka Furyho. I to jsme málem mohli vidět

Datum vydání 27. 2. 2020Shlédnutí 7 443×Sdílení článku101Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

I bezmála dva roky po premiéře snímku Avengers: Infinity War 86 % se stále dozvídáme nové a nové detaily z prací na tomto obřím blockbusteru. Nejnověji vypluly na povrch koncepty, které ukazují hned dva zajímavé nepoužité nápady. Filmový vesmír Marvelu by mohl vypadat úplně jinak, pokud by se některý z nich skutečně dostal do finálního sestřihu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Phil Saunders (@philjdsaunders) on

Pamatujete si ještě, jak War Machine přišel o vládu nad svýma nohama poté, co ho Vision omylem sestřelil z oblohy ve snímku Občanská válka 78 %? V Infinity War měl hrdina trpět posttraumatickým stresem. Proto podobně jako Tony Stark ve třetím Iron Manovi 80 % pilotoval svou zbroj z bezpečí základny týmu Avengers.

Co přijde po Avengers: Endgame? Shrnuli jsme nejzajímavější informace o další fázi Marvelu

Z popisku autora konceptu Phila Saunderse také vyplývá, že se měli War Machine a Bruce Banner v Hulkbusteru zůčastnit boje v Edinburghu, kde Visiona přepadli Thanosovi poskoci kvůli Kameni nekonečna v jeho čele.

Ukázat se podle všeho měl také Nick Fury, kterého Corvus Glaive na dalším konceptu surově probodnul. Obrázky si můžete ve vyšším rozlišení prohlédnout na Twitteru.

Jako bonus vám pak ukážeme ještě koncept z loňské Endgame 84 %, konkrétně tvář gorile podobného obra rasy chitauri. Ve snímku jsme totiž potvoru viděli jenom s přilbou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by jsmarantz (@jsmarantz) on

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023