Star Wars: Objeví se v době Vrcholné republiky další baby Yoda?

27. 2. 2020 1 876×23 světlý/tmavý vzhled

Vrcholná republika se dočkala odhalení v podobě traileru plného konceptů a právě do nich se pustili mnozí fanoušci, aby zjistili, co pro nás skrývá budoucnost světa Star Wars. Jeden ze záběrů pak ukazuje skicu postavy, která by mohla být mladým Yodou, nebo dalším členem jeho rasy.

Když si zastavíte video v čase 2:31, tak za Ianem McKayem můžete vidět desku se skicami, kde se nacházejí i dva obrázky znázorňující postavu, co nápadně vypadá jako mladý Yoda. Když vezmeme v potaz, že Yodovi v tuto dobu mělo být zhruba 700, tak pravděpodobně nejde přímo o něj, protože znázorněná postava působí až příliš mladě.

Nejspíš se tedy dočkáme nějakého dalšího zástupce stejné rasy. I samotný mistr Yoda by ale měl být v této době členem řádu, protože sám v minulosti řekl, že mladé padawany trénoval skoro 800 let.

Star Wars: Vrcholná republika může být špatnou zprávou pro fanoušky Staré republiky

Tak či onak, stále jde jen o spekulace a na cokoliv konkrétnějšího si musíme ještě nějakou dobu počkat. První várka knih a komiksů dorazí v srpnu, přesné datum zatím nebylo stanoveno, ale nabízí se termín, kdy probíhá i letošní Star Wars Celebration, tedy někdy mezi 27. a 30. srpnem.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: