Dvojklikem na celou obrazovku
Líbí? Dej echo ostatním:

Pokémon: Na Netflix dorazil 3D remake úplně prvního filmu. Mrkněte na srovnání openingů

Datum vydání 28. 2. 2020Shlédnutí 3 319×Sdílení článku68Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

První snímek ze světa Pokémona dorazil do kin koncem devadesátých let, tehdy samozřejmě ještě v klasické dvourozměrné animaci. Loni v létě jsme se však dočkali 3D remaku Pokémon: Mewtwo vrací úder – Vývoj  , který nyní dorázil i na streamovací platformu Netflix, kde si ho můžete pustit také s českými titulky. Ukážeme vám, jak se oproti originálu změnilo intro.

Proč se film objevil právě teď? Včerejšek – 27. únor – totiž fanoušci značky slaví takzvaný Pokémon Day. V rámci jeho oslav se proto společnost The Pokémon Company International rozhodla snímek zpřístupnit takřka celému světu.

Co všechno můžete pojmenovat po filmové postavě? Zvíře, planetku, nemoc nebo raketoplán

Kdovíkolik recenzí se nám zatím dohledat nepodařilo, ta z amerických Los Angeles Times však kritizuje některé prvky animace. Lidští hrdinové působí plastově, takové plameny zase snad na poměry Pokémona až příliš realisticky. Nejspíš se tudíž nebude opakovat úspěch, jehož dosáhla původní verze z devadesátek. Ta jen ve Spojených státech vydělala přes 80 milionů dolarů a dodnes tak drží mezi japonskými animovanými snímky rekord.

Průměrné jsou i reakce uživatelů databáze IMDb, kde má remake spíše slabší skóre 6,2 hvězdiček z deseti.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *