Hvězdná brána se málem dočkala dalšího filmu. Existuje ještě šance na něco z tohoto světa?

28. 2. 2020 19 400×2528 světlý/tmavý vzhled

Hvězdná brána je jedním z nejpopulárnějších sci-fi seriálů vůbec. Nejvíce se proslavila díky sérii s podtitulem SG-1 72 %, pak následovala podobně úspěšná Atlantida 78 %. Vše bohužel bylo zakončeno ne zrovna vydařenou sérií Hluboký vesmír 71 % a internetovým projektem Třetí říše 34 %.

Mimo samotných seriálů jsme ale mohli vidět i několik filmů a vypadá to, že bychom se mohli dočkat dalšího. Se studiem MGM promluvil  o možnosti dalšího filmu i režisér Roland Emmerich  , který vytvořil film Hvězdná brána 76 % z roku 1994. V rámci rozhovoru s portálem Comicbook.com pak prozradil, že to zatím nikam nevede, protože MGM má momentálně v hledáčku jiné projekty. 

Už v roce 2019 se pak ohledně budoucnosti Hvězdné brány promluvila také představitelka Samanthy Carter, Amanda Tapping  .

Vím, že zde je zájem ze strany MGM, rádi by tuto frančízu nějakým způsobem oživili. Vím, že dokonce oslovili Brada Wrighta. Rozhodně to není černobílé. Myslím, že by bylo skvělé se do tohoto světa zas podívat, i kdyby mělo jít jen o mini-sérii. Nemyslím si, že je tato možnost smetena ze stolu. Podle mě je to momentálně mnohem pravděpodobnější, než před pěti lety.

Studio MGM si tedy je vědomo toho, že fanoušci by určitě rádi viděli další film nebo seriál, bohužel to ale stále někde vázne. Jedno je ale jasné, není v ničím zájmu, aby vzniklo něco podobného, jako poslední dva projekty k této sérii.

Hvězdná brána: Efekt brány s vodní hladinou stvořili za pomoci tryskového motoru letadla

Zatím nám tedy nezbývá nic jiného, než čekat a užívat si SG-1 a Atlantidy.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (2 komentáře)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: