Star Wars: Han Solo už není jedinou hlavní postavou, co byla uvězněna v karbonitu

29. 2. 2020 1 981×451 světlý/tmavý vzhled

Když jsme v původní trilogii viděli, jak Hana Sola uvěznili do karbonitu, tak jsme rozhodně nechtěli být v jeho kůži. Nakonec se z tohoto vězení dostal za pomoci Luka a Leiy. Třetí díl komiksu Star Wars od Marvelu nám ale ukázal, že nebyl jedinou z hlavních postav, co se dočkala tohoto mrazivého zážitku.

Tato komiksová série aktuálně sleduje dobu po Epizodě V 89 % a v nejnovějším díle se Lando, Luke a Leia znovu vydají do Oblačného města. Každý z nich má svůj vlastní důvod k návratu na Bespin. Luke je veden vizí o maskovaném muži, který zachytil jeho meč poté, co o něj na Bespinu přišel při souboji s Darthem Vaderem.

Lando se chce setkat se svým dávným přítelem a Leia se snaží zjistit, jak vysvobodit Hana z karbonitu. A právě její cesta je trochu osudná, protože během zkoumání místnosti, kde byl Han uvězněn se i ona stane obětí této technologie.

Vystřižené scény ze Vzestupu Skywalkera nakonec dorazí. Jen trochu jinak, než byste čekali

Můžeme odhadovat, že v tomto stavu nezůstane tak dlouho, jako tomu bylo u Hana. Finální odpověď ale přinese až další díl komiksové série Star Wars.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (4 komentáře)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: