Captain Marvel mohla bojovat s Nickem Furym, skrullové původně vypadali mnohem děsivěji

Datum vydání 3. 3. 2020Shlédnutí 1 819×Sdílení článku67Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Umělec John Staub, který tvoří vizuální koncepty pro filmové univerzum Marvelu, zveřejnil obrázek Nicka Furyho bojujícího s Captain Marvel. V popisku doplnil, že střetnutí ve staré laboratoři vzniklo ještě v době, kdy měl mít Fury odlišný účes a také zbraň v podobě svítící rukavice, která by mu umožnila čelit mocné hrdince.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by John Staub (@johnstaubart) on

Staubův kolega Ian Joyner zase ukázal starší obrázek skrullů, kteří mohli mít daleko vyzáblejší obličeje a dlouhé, tenké uši. Velmi výrazně se změnil i jejich styl odívání. Z obličeje pak vyčnívají nelidské oči a nosní dírky. Pokud by se Marvel rozhodl použít tento koncept, skrullové by nejspíš vypadali děsivěji. Divák by k nim pak ale dost možná necítil takový soucit v závěru snímku, kdy se ukáže, že rasu pronásleduje militaristické impérium Kree.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ian Joyner (@ianjoynerart) on

Představitelka Captain Marvel Brie Larson   se také vyfotila s herečkou Gal Gadot  , představitelkou Wonder Woman z konkurenčního filmového univerza DC. Fanoušci si rychle všimli, že fotka výrazně připomíná jeden známý panel z komiksů.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023